DVTK U16 csapat

Stáb

1996.05.12 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1988.08.20 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1980.09.02 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1998.06.19 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1977.12.06 születési dátum
HUN útlevél
Utánpótlás koordinátor