DVTK U17 csapat

Stáb

1964.09.04 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1996.04.02 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1993.10.01 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1980.09.02 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1998.06.19 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1977.12.06 születési dátum
HUN útlevél
Utánpótlás koordinátor