Beharangozó 2020. október 15., csütörtök

"Jó úton indultunk el"

A DVTK Jegesmedvék csapata pénteken 18 órától a HK Dukla Trenčín ellen lép jégre a Miskolci Jégcsarnokban. A két csapat így most pótolja a Tipos Extraliga első fordulójából elhalasztott találkozót. A belépőjegyek megvásárolhatók online, a jegy.hu oldalon, de a helyszíni pénztárak is kinyitnak egy órával a meccs kezdete előtt. Cikkünkben összegyűjtöttük a találkozóval kapcsolatos információkat és vezetőedzőnk, Dave Allison is megosztotta velünk várakozásait.

- Örülök, hogy végül két meccset is sikerül lejátszanunk a hétvégén és nem maradunk játék nélkül. Valószínűleg pár játékosunk vissza is tud térni a csapatba, így valamivel bővebb kerettel tudunk nekimenni ennek a hétvégének. Úgy gondolom, hogy jó úton indultunk el, az első két meccs bizonyította, hogy a csapat moráljával a karakterével nincs gond. Fontos lesz, hogy ugyanilyen fegyelmezetten védekezzünk, viszont az ellenfél kapujánál valamivel határozattabbnak kell lennünk. Ha ez így lesz, akkor az első győzelmünkre se kell sokat várni. Bízom benne, hogy a szurkolók is látták a csapat erőfeszítéseit és pénteken is számíthatunk a támogatásukra. Ebben a felforgatott menetrendben nehéz felkészülni az aktuális ellenfélből, ezért nekünk az a legfontosabb feladatunk, hogy a saját stílusunk szerint játszunk és az ellenfél személyétől függetlenül tudjuk megvalósítani az elképzeléseinket  - nyilatkozta Dave Allison a DVTK Jegesmedvék vezetőedzője

8. HC Slovan BratislavaHC SLOVAN BRATISLAVA 4 0 1 0 3 11 15 -4 2
9. HC ‘05 iClinic Banská BystricaHC ‘05 ICLINIC BANSKÁ BYSTRICA 4 0 1 0 3 8 17 -9 2
10. HC KošiceHC KOŠICE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Nové ZámkyHC NOVÉ ZÁMKY 1 0 0 0 1 3 4 -1 0
12. MHk 32 Liptovský MikulášMHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 0 0 0 1 3 5 -2 0

Egészségügyi óvintézkedések

A pénteki mérkőzésre is érvényesek lesznek a korábban meghírdetett egészségügyi óvintézkedések, így kérjük szurkolóinkat,

• a jégcsarnok területén, a mérkőzés teljes ideje alatt kötelezően viseljenek arcot eltakaró védőmaszkot
  • legyenek türelmesek, a beléptetésnél kontakt nélküli testhőmérést végzünk, ami mindössze pár másodpercet fog igénybe venni
  • használják a kihelyezett kézfertőtlenítőket
  • a beléptetés során, a büfében és a mellékhelységben is tartsák a 1,5 méteres védőtávolságot
  • a mérkőzés után senki ne menjen a lelátó korlátjához pacsizni a játékosokkal, ne keressék a játékosok és a szakmai stáb társaságát
  • betegség tünetével (láz, torokfájás) érvényes jegy birtokában is inkább maradjanak otthon!

Közvetítés

A televíziós közvetítésekkel kapcsolatban még jelenleg zajlanak a megbeszélések, így a pénteki mérkőzést csak a Tipsport oldalán található stream-en lehet követni online.

A harmadok közti szünetekben

Az első harmadot követő szünetben a DVTK Jegesmedvék U16-os csapatát köszöntjük, akik a 2019/2020-as évadban ezüstérmet szereztek. A második harmad utáni szünetben a játéké és a nyereményeké lesz a főszerep. Érdemes lesz ezúttal is velünk játszani a szünetben, hiszen értékes ajándéktárgyak kerülnek átadásra.

Jegyek

Az idei szezonban is él online jegyvásárlási rendszerünk, így minden itthon játszott mérkőzésre lehetőség van internetes jegyvásárlásra is, a dvtk.eu oldalon található mérkőzéslista jobb oldalán lévő jegyvásárlás gombbal. Az így megvásárolt jegyeket nyomtatott formában, valamint telefonos QR kóddal is felismeri a rendszer, ez utóbbi esetben a jegyet nem szükséges kinyomtatni. Természetesen továbbra is lesz lehetőség a mérkőzések előtt a jegypénztárban történő jegyvásárlásra is (a főbejáratnál lévő pénztárak egy órával a mérkőzés kezdete előtt nyitnak ki) azonban mindenkinek javasoljuk az elővételes és az online történő jegyvásárlást.

Felhívjuk a szurkolóink figyelmét, hogy a dobosok az idei szezonban visszaköltöznek a Vigadó lelátóra, így aki ide vesz belépőjegyet annak tudatában tegye, hogy ebből a szektorból hangos szurkolás és dobolás lesz hallható.